Трудовому колективу Управління освіти про пенсійне забезпечення

28.04.2017 г., 15:27
Комментарии (0)

25 квітня 2017 року відбулася зустріч Лівобережного об’єднаного управління ПФУ в м. Києві з трудовим колективом Управління освіти Дніпровського району м. Києва.
Головний спеціаліст Дніпровського відділу обслуговування громадян Альона Радченко, детально розповіла про умови та порядок призначення пенсій за вислугу років освітянам та про виплату грошової допомоги у розмірі 10 місячних пенсій при нарахуванні пенсії за віком.. В ході спілкування присутні дізналися про законодавчі зміни в 2015, 2016 роках та про особливості пенсійного забезпечення працівників освіти. Присутні активно долучилися до обговорення питань, пов’язаних з підвищенням пенсійного віку для жінок, запитували про особливості призначення пенсій за вислугою років, про механізм нарахування та про доцільність переходу з одного виду пенсій на інший.
Крім того, учасники зустрічі цікавились питанням яким чином змінюватиметься пенсія при умові збільшення прожиткового мінімуму для непрацездатних осіб з 1 травня 2017 року. Наприкінці всі бажаючі отримали індивідуальні консультації з питань пенсійного забезпечення.
P1011545


Комментарии:


Код безопасности:


Внутренний голос

«Малый бизнес начал смелее отстаивать свои права, научившись бороться, если  проверяющие и контролирующие инспекции злоупотребляют властью»

Большой человек

Cгущая краски

Частный случай

Реставрируя полуразрушенные здания пансионатов, бывший антикризисный менеджер Андрей Руденко создал сеть баз отдыха «Куба»

Новости партнеров

bigmir)net TOP 100   

Новости партнеров

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афиша кинотеатра Синема Сити

Статус

Еженедельный деловой журнал

Украинский бизнес портал

Электронный деловой журнал

Экономические известия

Ежедневная деловая газета