Правильна мийка високого тиску для правильної СТО

Станція технічного обслуговування автомобілів - це не тільки ремонтний сервіс. На базі хорошою СТО завжди знайдеться обладнання для того, щоб ваш «залізний кінь» працював, як треба в будь-яких умовах, а також щоб він виглядав привабливо в будь-яку погоду.

В цьому відношенні чималу увагу приділяється професійній мийці автомобілів за допомогою спеціалізованого обладнання, яким найчастіше виступає керхер. Отже, як купити керхер, який стане надійним помічником і буде повністю справлятися з покладеними на нього завданнями?

Продукція однією з німецьких фірм, Karcher — це, напевно, найвідоміші автомобільні мийки, які багато хто так і називають — «Керхер». У компанії досить широкий асортимент обладнання, є в каталозі та мийки для домашнього використання, і мийки високого тиску для СТО. Причому, для СТО слід вибирати мийки, керуючись окремими правилами, ніж у випадку з домашніми «аматорськими» агрегатами.

В першу чергу слід враховувати показники двигуна мийки. Звертайте увагу не тільки на потужність подачі струменя, але і ресурс агрегату. Пам’ятайте, що на СТО керхер буде використовуватися набагато частіше і куди більш активно, ніж в домашніх умовах, це означає, що він повинен бути розрахований на багатогодинну роботу.

Враховуйте, який обсяг води мийка перекачує за годину, і скільки за часом може працювати без зупинки. Щодо непоганими показниками для мийки високого тиску будуть 600 літрів на годину і можливість працювати 60-90 хвилин без виключення. До слова, вибираючи мийку по тиску, звертайте увагу не тільки на піковий, тобто максимальний показник, але і на робочий тиск, при якому мийка зможе працювати довго час без істотної шкоди вузлів агрегату. Пам’ятайте, що і домашні мийки видають величезний тиск, і користуватися ними слід тільки з дотриманням правил безпеки. У мийок для СТО цей показник ще вище, а значить, потрібно бути гранично акуратними, щоб не нашкодити собі.

Шланг у мийки для СТО також повинен бути довшим, ніж у домашньої моделі. Бажано, щоб він не був обмежений 2-3 метрами. Гарна довжина, яка дозволить комфортно працювати з будь-яким автомобілем — 6-8 метрів. Можливість працювати без водопроводу, вміння підігрівати воду, наявність хороших фільтрів, міцний і зручний корпус, диски і поршні з металу — все це важливі плюси, які відіб’ються на якість і зручність робіт.

Нарешті, подивіться, який асортимент насадок для даної моделі пропонує виробник. Так, для СТО можуть знадобитися не тільки звичайні насадки, а й додаткові комплектуючі для чищення бруду, піскоструминні елементи і так далі. Детальніше ви можете дізнатися на сайті профільних фірм-постачальників з великим досвідом роботи, як Автомеханіка.

 


Комментарии:


Код безопасности:


Новости партнеров

bigmir)net TOP 100   

Новости партнеров

Новости от KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афиша кинотеатра Синема Сити

Статус

Еженедельный деловой журнал

Украинский бизнес портал

Электронный деловой журнал

Экономические известия

Ежедневная деловая газета